ОБВАЛ ЦЕН! минус 10 % НА ВСЕ УСЛУГИ (096) 530-09-09 (093) 600-08-80

Blog

Березень 3, 2017

Як правильно мити вікна?

Тему, яку я вирішила підняти сьогодні це вікна, точніше мийка вікон. Актуальна вона абсолютно для всіх і є обов’язковою в нашому житті. За останні 10 років стандарти і розміри віконних блоків кардинально змінилися. Забудовники залучають своїх клієнтів вітражними, вікнами від підлоги до стелі, панорамними балконами, кутовими еркерами і т. д., часто не думають, наскільки доступні такі конструкції в обслуговуванні. Для того щоб вид з Вашого вікна був таким же яскравим, як у рекламних роликах в обов’язковому порядку необхідно підтримувати чистоту і прозорість. Але як же це зробити, якщо від висоти паморочиться голова, та й руки не такі довгі, щоб дістати до краю.

мийка вітрин

З цієї статті ви дізнаєтеся:

Правила мийки вікон

І так: Що є самим головним правилом при митті вікон? Це звичайно ж в першу чергу техніка безпеки. Якщо Ви зважилися навести порядок, обов’язково запам’ятайте:
• НЕ МОЖНА ВИЛАЗИТИ НА ПІДВІКОННЯ БЕЗ ДРАБИНИ АБО СТІЙКОГО СТІЛЬЦЯ!
• НЕ МОЖНА СТОЯТИ НА ВІДЛИВІ!
• НЕ МОЖНА БЕЗ СПЕЦІАЛЬНИХ ПРИЛАДІВ ТЯГНУТИСЯ ДО ГЛУХИХ СТУЛОК.
• НЕ МОЖНА СПИРАТИСЯ І ПРИТУЛЯТИСЯ ДО СКЛА.

Ці 4 прості правила вбережуть Вас від біди.

Різновиди стекол

Що стосується різновидів скла, то їх існує кілька. Скло звичайне, скло гартоване, скло тоноване. Звичайне скло, на мій погляд, найпростіше для миття. Його можна терти абразивною губкою, можна шкребти спеціальним віконним лезом і не боятися пошкоджень і подряпин. Але при розбитті, звичайним склом легко травмуватися, так як гострі осколки розлітаються на великіу відстань. Скло гартоване вважається найбезпечнішим, оскільки його дуже складно розбити і навіть якщо це сталося, то осколки такого скла округлі і дрібні. Відмивати ж гартоване скло складніше. Справа в тому, що при загартовуванні скло з одного боку покривається дрібними крупинками, які не видимі оку і якщо потерти абразивом або лезом цю сторону, то в результаті замість прозорості з’являться подряпини. Такі скла ставлять рідко у віконні прорізи, їх використовують в основному для вітрин, вітражів, перегородок. Скло тоноване це те, на яку з одного боку наклеюється плівка. Абразивні матеріали та леза з боку плівки зі зрозумілих причин не використовують, але друга сторона миється, як і звичайне скло.

Різновиди віконних рам

Віконні рами теж бувають різні. Пластикові, дерев’яні та металеві. Пластик – найпоширеніший матеріал. Абразив на ньому, як і на металевому профілі можна застосовувати, але не сильної жорсткості. Дерево ж дуже ніжне і найчастіше зверху покривається лаком, мити його потрібно тільки м’якою стороною губки і не застосовувати засоби з абразивними частинками. Фурнітура і гумки, які примикають до скла і розташовані всередині відкриваються частин є у всіх видів. Наявність гуми це є герметичність, чим вона щільніше прилягає, тим менше протягів і пилу залітає всередину приміщення.

Поради з миття вікон

І підводячи риску під цією темою, мені хочеться сказати наступне: 
Вікна, вітрини та інші скління потрібно мити мінімум 2 рази на рік (частота повинна залежати від місця розташування) і тільки в цьому випадку яскраве сонячне світло і прозорість гарантовані. 

Якщо Ви миєте самостійно, то кілька мікрофіброві ганчірочок і звичайний засіб для миття посуду значно спростять. Час натирання спиртом і газетою давно вже в минулому)).

Якщо Ви не знаєте з якого боку підійти до брудного вікна і від висоти паморочиться голова, не ризикуйте. Зверніться до професіоналів і сонячний промінчик Вам забезпечать)).

Ольга
Позначки:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *