ОБВАЛ ЦЕН! минус 10 % НА ВСЕ УСЛУГИ (044) 568-20-68 (093) 600-08-80

АКЦІЯ ДО КІНЦЯ МІСЯЦЯ. ЗАМОВИВ ПРИБИРАННЯ, ОБРОБКА ШТОР ПАРОГЕНЕРАТОРОМ БЕЗКОШТОВНО!

Наші переваги

1

Великий досвід робіт у сфері обслуговування об’єктів миття та чищення в Києві та Київській області.

2

Контроль якості роботи співробітників здійснюється постійною присутністю менеджера на об’єкт.

3

Суворе дотримання технологічного процесу, санітарних норм і дотримання техніки безпеки.

преимущества Проф-сервис
4

Використання професійного обладнання та миючих засобів (ТЕХНОЛОГІЯ ЧИСТОТИ, HG, Duma, Сһемѕрес, Pufas, Hagleitner).

5

Ми працюємо без вихідних та свят 

6

Ми є платниками ПДВ і маємо можливість надавати послуги як фізичним так і юридичним особам.

Відгуки клієнтів про роботу нашої компанії

Виїзна хімчистка «Проф-сервіс» – блиск і чистота в вашому домі

Живучи у величезному місті дуже важливо підтримувати чистоту і порядок. Бути на 100 % впевненими, що Вас не оточують мільярди бактерій і вірусів, особливо якщо у Вас є маленькі діти або домашні тварини. Однак так не завжди виходить. Адже стрімкий ритм життя неабияк вимотує і не залишає ніяких сил і бажання щось робити. Проте вихід є завжди. Адже завжди можна звернутися за допомогою до фахівців, які швидко і професійно зроблять все за Вас. Сьогодні такі послуги називаються “клінінг”. І ми в цій сфері вже більше 10 років.

  виїзна хімчистка  генеральне прибирання

Клінінг – затребувана послуга в усьому світі

Про клінінгові послуги українські споживачі знають вже близько 20 років. Однак в інших країнах даний сервіс далеко не новинка. До професійного високоякісного прибирання квартир і будинків, чищення меблів, миття вікон та багато іншого почали вдаватися на заході ще сто років тому. З плином часу така послуга стала популярною в багатьох країнах світу. Що ж вона собою являє?

Під поняттям клінінг, мають на увазі цілий спектр послуг з професійного прибирання приміщень, який виконує спеціально навчена бригада працівників. Співробітники клінінгової компанії, як правило, володіють високими навичками, і в своїй роботі використовують новітнє обладнання і хімічні засоби, які зазвичай підбираються для кожного елементу приміщення.

химчистка  Химчистка в Києві

Виїзна хімчистка «Проф-сервіс» – ефективна розвивається

Якщо Ви хочете жити в чистоті і порядку, але у Вас абсолютно немає часу на генеральне прибирання, миття вікон, хімчистку килимів та м’яких меблів, тоді компанія «Проф-сервіс» прийде Вам на допомогу. Сьогодні на ринку ми є однією з найбільш шанованих. Ми ведемо безперервну боротьбу з конкурентами, показуючи високу якість і майстерність у всіх елементах чищення та прибирання.

Прибирання житлових будинків, квартир, виробничих приміщень – це далеко не весь список наших послуг. Ми також надаємо такі послуги, як:

мийка вікон і вітрин;
хімчистка килимів та килимових покриттів на дому;
хімчистка м’яких і шкіряних меблів на дому;
генеральне прибирання після ремонту;
чистка ростових ляльок;

Фахівці нашої компанії, які знають толк в миття та чищення будь-яких поверхонь, без особливого праці наведуть порядок і чистоту в таких приміщеннях, як:

будинок;
квартира;
офіс;
● магазин;
● ресторан;
● державна установа.

У своїй роботі Ми використовуємо миючі засоби від найкращих виробників. Вам не потрібно турбуватися про те, що побутова хімія зашкодить вашому здоров’ю, адже всі кошти є екологічно чистими та безпечними. А висока ефективність прибирання досягається завдяки використанню спеціального обладнання і техніки.

Наша компанія завжди орієнтується на клієнта. Тому кожну роботу вона робить максимально ефективно, якісно і швидко. Особливістю компанії є точний розрахунок витрат часу і матеріалів, а також грамотне розподілення виконуваних робіт. При оформленні замовлення наша компанія враховує всі побажання і прохання клієнта. Тому він може сам вибрати точний час для прибирання і чищення.

Виїзна хімчистка дозволить Вам позбавитися від клопіткої і важкої роботи за доступною ціною. Якщо хочете зробити своє життя простіше і приємніше, звертайтеся до нас.