ОБВАЛ ЦЕН! минус 10 % НА ВСЕ УСЛУГИ (044) 568-20-68 (093) 600-08-80

Мийка вікон та вітрин

мийка віконМийка вітрин і вікон – затребувана послуга

Ні для кого не секрет, що вікна, вітрини і великі дзеркала завжди актуальні в сучасній архітектурі та дизайні будівель, обслуговування яких на практиці виявляється справою важкою і трудомісткою. Розмаїття і форми деколи вражають своєю величчю. Однак за будь-якими скляними поверхнями необхідний особливий догляд. Самостійно вимити вікна на 10 або 20 поверсі не кожному під силу. Тому без допомоги професійного мийника тут просто не обійтися, адже купуючи квартиру з панорамним склінням, ми розраховуємо на те, що будемо милуватися краєвидом, а не бачити перед собою похмуру, сіру картину. Послуги такого фахівця сьогодні є актуальними і затребуваними. Але незвичайна професія не така легка, як може здатися на перший погляд. Адже доводиться мати справу з різними видами скла, які часто бувають дуже крихкими матеріалами, і потребують особливого догляду та уваги. Найбільше і найчастіше це матовані скління. Тому фахівець повинен володіти певним досвідом, навичками, а також мати при собі всі необхідні засоби та інструменти. У компанії «Проф-сервіс» працюють саме такі професіонали. Ми суворо стежимо за підбором персоналу і приділяємо достатньо часу на інструктаж і навчання. Важливим аспектом є акуратність і уважність при проведенні робіт, щоб не пошкодити поверхню, не зіпсувати укоси і не забруднити ніжні тюлі і штори.

Миття вікон Київ

Така послуга, як миття вікон (Київ), популярна як ніколи. Висотні будівлі ростуть як гриби після дощу, і в основному архітекторів не турбує, як людина буде справлятися з вітражним або панорамним вікном. До послуги мийка вікон активно вдаються у багатьох країнах світу. Такий попит не випадковий, оскільки фахівці клінінгових компаній можуть перетворити будь-яке вікно практично до невпізнання, надаючи їй більш “свіжий” вигляд і прозорість без розводів.

Напевно багато хто з нас знають, що очищення будь якої скляної поверхні завжди було складним заняттям. Адже куплені в магазині засоби не завжди допомагають. Плями, подряпини, надколи – це далеко не останні наслідки самостійного миття вікон. А про чистоту вікон після проведення ремонтних робіт чи будівництва можна випускати книги. Бризки фасадної фарби, цемент, штукатурка на рамах, не вчасно знята плівка з рами, ось далеко не весь перелік труднощів і завдань, які часто зустрічаються. Тому в даному випадку краще довіритися професійним мийникам компанії «Проф-сервіс». Ми знаємо, як правильно і дбайливо відмити брудні рами, підвіконня і простір між рам. За допомогою спеціальних інструментів і відповідних засобів миття вікон (Київ), вітрин, а також скляних стін і стелі буде виконане на високому рівні. Тому для надання вікнам чистоти і блиску краще не економити на послугах клінерів, тим більше що вартість наших послуг прийнятна і адекватна.

миття вікон (Київ)

Миття вітрин та вітражів Київ

Чисті вітрини – візитна картка будь-якого офісу, магазину та торговельного комплексу. Тому вони потребують постійного догляду та очищення. Звернувшись в нашу компанію, Ви позбавите себе від такої складної задачі, як мийка вітрин. Адже наші фахівці без вашої участі зроблять все швидко і якісно. Вони без особливих вагань візьмуться за роботу будь-якої складності, навіть якщо скла розташовані на великій висоті. Зняти рекламну наклейку або вандальні малюнки для нас не проблема. Озброївшись спеціальним спорядженням, інструментами та засобами, наші фахівці нагадують справжніх скелелазів, тільки замість скель деруться по вікнах. Ваші вітрини завжди будуть сяяти чистотою!

Замовивши послугу миття вікон та вітрин в нашій компанії, Ви не тільки отримаєте чудовий сервіс, але і значно заощадите свої кошти і час. Ми з задоволенням укладемо з Вами довгостроковий договір на обслуговування і підтримання чистоти. Всі послуги оплачуються тільки по закінченні робіт і здачі замовнику. Наша компанія доможе Вам здійснити чистку дивана, килима, та вимити підлогу.

Ціна миття вікон

Кількість штук Від 1 до 10 Від 11 до 20 Від 21 до 40 Від 41 і більше
Одностулкове 150 грн 130 грн 110 грн Договірна
Двостулкові або балконні двері 250 грн 220 грн 200 грн Договірна
Трьохстулкове 300 грн 270 грн 250 грн Договірна
1 стулка еркера, балкона, лоджії 80 грн 70 грн 60 грн Договірна

  Що входить до мийки стандартних вікон, балконів, лоджії, еркерів:

1. Миття підвіконь, карнизів
2. Протирання укосів, відливів
3. Миття рам з зовнішньої і внутрішньої сторін
4. Миття скла
5. Очищення простору між рам

Додаткові послуги:

1.Видалення клейкої стрічки і скотча – + 50 % до вартості мийки.
2. Вікна вище 10-го поверху – +30% до вартості мийки.
Всі інщі види засклення (вітражі, вітрини і т.п.) оцінюються індивідуально!

Мінімальне замовлення по прибиранню 2500 грн.
Мінімальне замовлення по хімчистці в Києві 800 грн. В області – договірна .
Мінімальне замовлення по мийці вікон і вітрин в Києві 1500 грн. В області – договірна.
Виїзд менеджера для оцінки об’єкта БЕЗКОШТОВНИЙ!

Зробити онлайн замовлення