ОБВАЛ ЦЕН! минус 10 % НА ВСЕ УСЛУГИ (044) 568-20-68 (093) 600-08-80

Хімчистка ростових ляльок

З недавнього часу використання ростових ляльок набирає все більших обертів і користується чималим попитом. Без таких ляльок не проходить практично не один дитячій захід або свято. Ростові ляльки на свято – це яскравий і незабутній сюрприз для дітей і дорослих. Гігантські плюшеві ведмедики, забавні панди, милі білі ведмеді, чарівні мавпи і симпатичні зайчики на вашому заході призводять до справжнього фурору, а також користуються особливою популярністю на дитячих спектаклях у театрах, циркових виставах та інших заходах. Так само багато організацій для проведення різних промо-акцій та свят активно використовують ростових ляльок. Ще такі ляльки можна зустріти на центральних вулицях для смішних фото. Різноманітність і фантазії дизайнерів просто вражають. Оживають практично всі персонажі улюблених казок і фільмів. Мета такої ляльки, розважити й залучити максимальну кількість уваги до своєї персони.
Каркасні ростові ляльки мають досить значні розміри. Ростова лялька – це особа, яка має виглядати привабливо, бути чистою і тільки в цьому випадку Ваша компанія буде мати успіх, і справить належне враження. Ніхто не захоче робити фото з замурзаною потворою або запрошувати на свято. Розробляючи того чи іншого персонажа, дизайнери не завжди думають про практичність використання і зручність. В літній жаркий час всередині ляльки дуже душно, і як наслідок часта поява жовтих плям від поту і не менш неприємного запаху. В період дощів і частого намокання хутро стає липким і брудним, а наступивши в калюжу, лялька перетворюється в об’єкт глузувань. Як і будь-який інший виріб, ростову ляльку можна почистити, розчесати і привести в порядок.

Професійна хімчистка ростових ляльок від компанії «Проф-сервіс» здійснюється за особливою, розробленою нами технологією, яка гарантує високу якість чищення і збереження тканини і наповнювача. Застосування високотехнологічного обладнання дозволяє нам усувати навіть найстійкіші і складні забруднення, з якими не під силу впоратися іншим клінінговим компаніям.

Вам не доведеться самостійно займатися транспортуванням, тому що ми організовуємо доставку за зручною для Вас адресою.

Трохи про технологію чищення

Вибір технології чищення ростової ляльки залежить від конструкції виробу. М’які частини костюмів можна піддавати вологому чищенню, якщо вони зроблені з матеріалів, стійких до вологи.

Коли виріб не можна обробити машинним способом, наші спеціалісти чистять вручну складні моделі ростових ляльок. Особлива увага приділяється конструкцій з поролону, обшитим ворсовими тканинами або іншими матеріалами. Ручна чистка дозволяє звести до мінімуму ризики появи пошкоджень на тканини. Наші технології дають можливість уникнути розходження швів на виробі і деформації наповнювача.

Наші фахівці застосовують високоякісні препарати, що забезпечує гарантоване збереження виробу. Всі препарати мають сертифікати якості.

• Особлива увага приділяється більшої частини тулубу та голові. Ці частини чистяться спеціальним професійним обладнанням і використовуються мийні засоби та засоби для виведення плям, які не псують структуру хутра та тканини.
• Разом з розчином, з допомогою экстракторной машини вимивається весь пил і бруд.
• Сушінню підлягають всі частини і деталі ляльки.
• Розчісуються хутряні волокна.
• Дрібні тканинні деталі підлягають пранню і прасуванню.

І тільки після закінчення всіх процесів чистий ростова лялька повертається в цілості й схоронності, упакована в целофанову упаковку. До нашої компанії Ви завжди можете звернутися за такими послугами як:

Ціна на хімчистку ростової ляльки 

Вартість чищення ростових ляльок у нашої компанії є максимально доступною. Постійним і оптовим клієнтам ми надаємо знижки і бонуси. Терміни виконання замовлень від 10 до 14 робочих днів. Оплата здійснюється при отриманні зробленого замовлення.

Ціна за 1 штуку

Ростова лялька

Договірна

Мінімальне замовлення по прибиранню 2500 грн.
Мінімальне замовлення по хімчистці в Києві 800 грн. В області – договірна .
Мінімальне замовлення по мийці вікон і вітрин в Києві 1500 грн. В області – договірна.
Виїзд менеджера для оцінки об’єкта БЕЗКОШТОВНИЙ!

Зробити онлайн замовлення