ОБВАЛ ЦЕН! минус 10 % НА ВСЕ УСЛУГИ (044) 568-20-68 (093) 600-08-80

Хімчистка матрасів

хімчистка матрацівМоже тільки в дитинстві так солодко спиться? Пам’ятайте, засипали, ледь торкнувшись щокою подушки. А сни снилися які! Потім настала доросле життя і сни змінилися. Вони стали короткими або, навпаки, нескінченно довгими, заплутаними. Але все ж вони були. Після важкого трудового дня Ви лягаєте в своє ліжко, накриває ковдрою, а під голову кладете подушку. Вам потрібно відпочити, тому що завтра буде новий день, і Ви знову підете на роботу, а вдома Вас буде чекати все та ж ліжко. Цікаво, скільки ночей можна буде провести на подушках і матрацах, до того, як вони набудуть зношений вигляд?

На жаль, м’які подушки, перини, матраци і ковдри через відносно невеликий час використання перетворюються на щось грудкуватих і вже не таке м’яке. Пух і перо з часом брудняться, зношуються. Всередину потрапляє різного роду інфекція, волога, які призводять до утворення сапрофітів і продуктів їх життєдіяльності, головним чином впливають на Ваше здоров’я, що викликають алергічні та астматичні реакції організмів. Ви захворіли і видужали, а Ваша подушка залишилася зараженою. Це неприємно!

На щастя, сучасні технології, які Вам пропонує наша компанія, допоможуть здійснити ефективну хімчистку Ваших пухової-пір’яних виробів. Ми проведемо таку процедуру як хімчистка матраців, допоможемо позбутися в’їлася пилу, продезінфіціруем Ваші вироби і додамо їм свіжий вигляд.

Фахівці рекомендують проводити чистку таких виробів не рідше одного разу на рік. Багато господарі найчастіше просушують свої подушки, матраци і ковдри на сонці. Безперечно, це дає позитивний результат, але не настільки, щоб позбутися від пилу, яка в’їдається глибоко всередину. У пухових виробах може утворюватися мікрофлора, яка завдає шкоди здоров’ю людини в процесі контакту з нею. І ось результат: спати на старих подушках незручно, нова коштує досить дорого … Наша компанія “Проф Сервіс” допоможе Вам справитися з будь-якими труднощами, наприклад такими як хімчистка подушок чи матраців, приходьте до нас і ми подбаємо про Ваше здоров’я. Також ми здійснюємо хімчистку килимів, меблів, миття вікон, підлоги, генеральне прибирання квартир, офісів, будинків.

Ціна на хімчистку матраців та подушок

Диван прямий (малютка) в зібраному стані 400 грн Ціни вказані за 1 одиницю.При замовленні від 2000 грн.
Знижка 10%.
При кількості більше 10 одиниць вартість знижки оцінюється індивідуально.
Диван прямий в зібраному стані 550 грн
Диван кутовий в зібраному стані 650 грн
Додаткове спальне місце дивана 150 грн
Кухонний куточок 350 грн
Матрац двоспальний з 2-х сторін 400 грн
Матрац односпальний з 2-х сторін 300 грн
Крісло 350 грн
Крісло-ліжко 450 грн
Подушка декоративна 50 грн
Пуфик, банкетка 150 грн
Крісло комп’ютерне 120 грн
Стілець (сидіння  і спинка) 80 грн
Мінімальне замовлення по прибиранню 2500 грн.
Мінімальне замовлення по хімчистці в Києві 800 грн. В області – договірна .
Мінімальне замовлення по мийці вікон і вітрин в Києві 1500 грн. В області – договірна.
Виїзд менеджера для оцінки об’єкта БЕЗКОШТОВНИЙ!

Зробити онлайн замовлення