ОБВАЛ ЦЕН! минус 10 % НА ВСЕ УСЛУГИ (044) 360-39-33 (096) 530-09-09 (093) 600-08-80

Хімчистка меблів

Хімчистка диванів

Практично в кожному домі чи офісі є м’які меблі: дивани, крісла, м’які куточки, стільці та інші елементи комфортного життя яким час від часу потрібна хімчистка диванів. Ми використовуємо їх щодня, причому не завжди бережно. Тому меблі зношуються та забруднюються, на обивці з’являються плями, вона втрачає колір та свіжість. А ось почистити таку поверхню практично неможливо в домашніх умовах.

Саме для такої роботи існує компанія “Проф Сервіс”. Ми знаємо, як повернути вашим м’яким меблям чистоту та привабливість, видалити плями і бруд, що в’ївся. Крім того, чистку м’яких меблів ми проводимо дуже бережно та обережно, щоб обивка не постраждала. Для цього використовуються спеціальні засоби, які не залишають запаху та не викликають алергію.

Адже спроби самостійно очистити м’які меблі від плям та бруду саме тому й небезпечні, що непрофесіонал може зіпсувати матеріал, отримати неприємний запах від них у разі використання неспеціалізованих засобів, навіть отримати алергію (адже ми постійно користуємося цими меблями). Тому надзвичайно важливо, щоб хімчистка меблів (Київ) проводилася професіоналом, що знає, які засоби і в яких кількостях можна використовувати, чи можна застосовувати механічну чистку, чи можна застосовувати вологу чистку (адже хімчистка меблів проводиться, в основному, при вологості не більш ніж 10%) і т.п.

Значна перевага співробітництва з компанією “Проф Сервіс” полягає в тому, що ми проводимо хімчистку меблів у вас вдома. Завдяки цьому клієнт не витрачає зайвих грошей, часу та сил на транспортування, а також не розлучається з улюбленим диваном чи кріслом. Крім того, ви можете повністю контролювати роботи з хімічної очистки ваших меблів і бути впевненим, що улюблена річ не постраждає при перевезенні чи халатному відношенні працівників. Зверніться до нас, і ми подаруємо вашим м’яким меблям нове життя, щоб вони продовжували радувати вас і ваших близьких! Наша компанія професійно здійснює послуги хімчистки килимів, матрасів, миття вікон та підлоги.

Ціна хімчистки диванів

Диван прямий (малютка) в зібраному стані 300 грн Ціни вказані за 1 одиницю.При замовленні від 1500 грн.
Знижка 10%.
При кількості більше 10 одиниць вартість знижки оцінюється індивідуально.
Диван прямий в зібраному стані 400 грн
Диван кутовий в зібраному стані 500 грн
Додаткове спальне місце дивана 100 грн
Кухонний куточок 250 грн
Матрац двоспальний з 2-х сторін 300 грн
Матрац односпальний з 2-х сторін 200 грн
Крісло 250 грн
Крісло-ліжко 300 грн
Подушка декоративна 40 грн
Пуфик, банкетка 100 грн
Крісло комп’ютерне 80 грн
Стілець (сидіння  і спинка) 50 грн

Виїзд менеджера для оцінки об’єкта БЕЗКОШТОВНИЙ!

Зробити онлайн замовлення