ОБВАЛ ЦЕН! минус 10 % НА ВСЕ УСЛУГИ (044) 568-20-68 (093) 600-08-80

Обробка твердих підлог

Обробка твердих підлог або догляд за підлогами

• Паркет або паркетна дошка
• Ламінат
• Ленолеум
• Керамічна плитка
• Натуральний камінь (мармур керамограніт)
• Наливні підлоги
• Пробкові підлоги
• Вініл

І ще багато інших покриттів вважаються твердими поверхнями.

Підлоги з твердим покриттям прикрашають і освіжають інтер’єр будь-якого приміщення. Однак для цього необхідно регулярно доглядати за ними, проводити профілактичні та реставраційні роботи. Будь – яка поверхня з часом зношується, підлога стає тьмяною і сірою. Хімічні впливи шкідливо впливають на будь-яку поверхню. Не правильно підібраний засіб для миття підлоги не тільки не вимиває а й часто псує покриття. Як результат – інтер’єр втрачає вигляд, підлога в плямах, прилипають шкарпетки і так далі. Що ж робити в такому випадку? Звичайно, терміново звернутися до фахівців, які швидко і якісно зможуть все привести в порядок. У нас такі фахівці є!

Для продовження терміну служби підлоги або відновлення існують спеціальні методики і технології. Нанесення полімерного покриття, шліфування і кристалізація мармуру, натирання мастикою чи воском, ось деякі зі способів. Наша компанія “Проф Сервіс” проводить всі види робіт, пов’язані з відновленням, захистом і доглядом за твердими підлогами. Адже будь-який з них зберігає свій свіжий вигляд тільки в тому випадку, якщо за ним правильно і регулярно доглядати. Нерегулярне та неправильне прибирання підлоги призведе до їх передчасного зносу зміни первісного забарвлення і структури.

Які існують види обробки підлог

Найпоширеніші методи очищення твердих підлог включають в себе: сухе та вологе прибирання, полірування і кристалізацію, вощіння і лакування. Сухе прибирання проводиться вручну, із застосуванням спеціальних мопів, які завдяки своїй унікальній будові, збирають і утримують в собі пил.

Вологе прибирання вже більш механізоване. При його виконанні використовуються спеціальні пилососи або підлогомиючі машини, а також нейтральні і слаболужні миючі засоби, що дозволяють не пошкоджувати верхній шар покриття підлоги.

Вощіння і лакування відносяться до захисних заходів по догляду за підлоговими покриттями. Використовуються речовини на основі природних і синтетичних восків, які виступають в якості захисного шару в процесі експлуатації, покращуючи при цьому зовнішній вигляд підлоги, а також зменшуючи ковзання по кам’яній поверхні.

Шліфування і кристалізація – це порятунок для мармурових підлог, на яких в процесі експлуатації з’явилися подряпини і плями.
Всі ці процеси досить складні і вимагають втручання професіоналів. Вони включають в себе комплекс заходів по захисту підлоги від пошкоджень і зносу, а також від руйнівного впливу навколишнього середовища. Суворе дотримання технологічного процесу і правильно підібрані матеріали. Тільки в цьому випадку Ви зможете знову радіти чистоті і блиску.

Як визначити, що саме потрібно для обробки

Для початку в будь-який зручний час Ви телефонуєте до нас і розповідаєте про свою проблему. Наш менеджер абсолютно безкоштовно приїде на місце, щоб визначити масштаби і складність виконання робіт. Потім ми індивідуально підберемо саме той метод і препарати, які потрібні конкретно для Вашого випадку. Якщо є кілька варіантів обробки і покриттів, то ми на вибір пропонуємо замовнику варіанти, при цьому роз’яснюємо всі плюси і мінуси даного покриття. Роботи по відновленню та реставрації досить об’ємні і можливо потребуватимуть кілька днів. Якщо ж досить тільки глибокого очищення і поліровки, то терміни в основному не перевищують 1 робочий день. Очищення і миття сходових маршів і ступенів проводиться вручну спеціальними щітками і ручними падами.

Глибоке очищення підлоги після ремонту та будівництва теж досить актуальне в наш час. Закінчення ремонту – це не тільки радісна подія оновлення Вашого житла або підприємства, але і трудомісткий процес по прибиранню його наслідків. На превеликий жаль будівельні бригади не завжди акуратні. Найпоширенішим забрудненням після ремонту є залишки і краплі цементу, будівельного клею, фарби, затирки і багатьох інших забруднень. Як би дбайливо ви не намагалися відмити їх своїми силами, без спеціальних препаратів це зробити неможливо. На кожному об’єкті після ремонту ми індивідуально застосовуємо хімічні засоби, які без сліду прибирають залишки і при цьому не псують поверхню.

Будь-яке підлогове покриття за допомогою послуг нашої компанії збереже свій свіжий вигляд і первісний блиск.
Оплата послуг проводиться тільки після закінчення робіт! також ми допоможемо Вам з генеральним прибиранням в будинку, квартирі, офісі, хімчисткою меблів, килимів, матрасів та миттям вікон.

Ціна обробки мармуру (грн/м кв)

Ціна за 1 м. кв. Від 1 до 100 м. кв. Від 100 м.кв.
Глибоке чищення підлог роторною машиною від 30 грн. Договірна
Нанесення захисного полімерного покриття від 100 грн. Договірна
Глибоке чищення сходів від 150 грн. Договірна

 

Мінімальне замовлення по прибиранню 2500 грн.
Мінімальне замовлення по хімчистці в Києві 800 грн. В області – договірна .
Мінімальне замовлення по мийці вікон і вітрин в Києві 1500 грн. В області – договірна.
Виїзд менеджера для оцінки об’єкта БЕЗКОШТОВНИЙ!

Зробити онлайн замовлення