Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/profcleancom/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2364

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/profcleancom/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2368

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/profcleancom/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3169
Чищення або хімчистка м'яких меблів! - Химчистка и Уборка у Вас дома!
ОБВАЛ ЦЕН! минус 10 % НА ВСЕ УСЛУГИ (044) 568-20-68 (093) 600-08-80

Blog

Лютий 20, 2017

Чищення або хімчистка м’яких меблів!

Доброго дня! З вами знову Ольга і зараз я спробую трохи розповісти, що потрібно робити, щоб Ваші меблі служили довгі роки і мали презентабельний вигляд. Як і раніше, всі висновки, поради та рекомендації зроблені тільки на особистому досвіді і практиці. М’які меблі є практично в будь-якому приміщенні. Будинок, дача, офіс, ресторан, готель, кінозал і ще безліч приміщень, де ми стикаємося з ними. Сьогодні я хочу трохи розповісти, як правильно доглядати і на скільки часто потрібно робити чистку. Для умовно початку розділимо їх на 2 категорії.

Хімчистка меблів

З цієї статті ви дізнаєтеся:

1.Рекомендації по догляду за меблями

1.1 Як доглядати за шкіряними меблями?

1.2 Як доглядати за меблями з тканини?

2.Чим і як чистити м’які меблі?

Тканинні м’які меблі та меблі з натуральної шкіри


Поговоримо про натуральну шкіру

Матеріал природний, тому має пори і для довговічності ці пори повинні дихати і періодично зволожуватися. Не можна допускати, щоб пори забивалися брудом і пилом. Всі вироби перед експлуатацією піддаються спеціальним обробкам за різними методиками і фарбуються. Зовнішній вид шкіряних меблів говорить про статус її власника. Але що ж потрібно знати господині в першу чергу:

Шкіру не можна в процесі чищення рясно поливати водою.
• Так само не можна допускати пересихання і примусової сушки.
• Чищення можна проводити тільки бавовняною серветкою або м’якою губкою.
• Засоби для чищення повинні бути спочатку протестовані на невеликій ділянці в непомітному місці.
• Такі меблі не любить прямих сонячних променів, ультрафіолетових і близького сусідства з обігрівачем.

Планова хімчистка меблів повинна проводитися приблизно раз на тиждень. Для цього достатньо вологою бавовняною серветкою протерти всю поверхню. Можна так само використовувати пилосос з м’якою насадкою. Але приблизно 2 рази на рік обов’язково потрібно робити глибоке очищення і зволоження. Тут рекомендую звичайно професійний підхід. По перше Вам не потрібно витрачатися на закупівлю препаратів, ціна яких найчастіше від 500 гр, по-друге, процес проходить значно швидше якщо працює майстер. У випадку якщо Ви все ж налаштовані на чистку самостійно, то рекомендую скористатися препаратами «Chemspec», «Hagleitner», Glutoclean.

Тканинні меблі

Різновидів і колірної гами оббивних тканин існує безліч. Щоб скоротити цей список можна умовно розділити його на кілька категорій.
1) Натуральні тканини (бавовна, шовк, вовна, льон)
2) Синтетичні (акрил, фліс, мікрофібра, віскоза та інші)
3) Змішані тканини (гобелен, жаккард, парча, твк та інші)
4) Шкіра натуральна і штучна шкіра.

У кожного виду оббивної тканини є свої особливості і при покупці Ви повинні чітко розуміти, що кухонні стільці в процесі експлуатації будуть постійно рясніти різними плямами, залишками їжі та жиру. Тому краще всього вибрати щільну тканину, стійку до різних миючим засобів. Якщо диван планується в дитячу кімнату, то тканини краще вибирати натуральні і теж досить щільної в’язки. Для офісу підійдуть будь-які тканини без великого ворсу.
Догляд за м’якими меблями справа рутинна і не проста і щоб дивани і крісла прослужили багато років і не втратили яскравість фарб, потрібно принаймні раз на рік вдаватися до допомоги професіоналів. В інший час регулярно пилососити і провітрювати.

Як в домашніх умовах вивести пляму з тканинних меблів? Це питання у багатьох викликає паніку.

Ось кілька простих порад:


• Пролиту рідину якомога швидше необхідно максимально вибрати. Для цього підійде губка, паперовий рушник або бавовняна тканина. Прошу не плутати з висушуванням феном, цього робити категорично не можна. Потім зробіть мильний розчин (краще всього підійде мило господарське) і тією ж губкою, круговими рухами як би збираючи, намагайтеся максимально вимити пляму. Потім протерти кілька разів чистою водою так, щоб руки не були мильними. Таку процедуру можна повторювати кілька разів, по мірі необхідності, але перерва повинна бути достатньою, щоб поверхня повністю висохла. Свіжі плями від
чаю, соку, пива, води, найчастіше прибираються без сліду.

Віск від свічки потрапив на оббивку. Легше піддаються чищенню натуральні тканини (льон, бавовна). Досить на пляму покласти кілька шарів щільного паперу і шматок тканини. Розігріти праску приблизно до 60 градусів і прикласти до тканини. За кілька таких процедур віск перейде на папір. Але потрібно уважно проробляти цю процедуру. Головне не переборщити з нагріванням.
Солодкі плями прибираються мильним розчином. Круговими, збиральними рухами. Після повного висихання потрібно ретельно пропилососити поверхню.
Прилиплу жувальну гумку потрібно заморозити, попередньо поклавши шматочок льоду в поліетиленовий пакет. Коли жуйка затвердіє, від неї легко позбутися.

Вибираючи клінінгову компанію для генерального, глибокого очищення Ваших м’яких меблів обов’язково поцікавтеся яким обладнанням і якими засобами вони збираються проводити чистку. На жаль, останнім часом через підвищення цін на якісну продукцію багато застосовують більш дешеву побутову хімію, що не завжди правильно і безпечно.

Ольга

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *